Co o nás říkají zákazníci

Reference od zákazníků jsou zveřejněny s jejich souhlasem a tak jak jsou doručena. Pouze jména našich zaměsntanců jsou zaměněna za název firmy.

Chtěla bych ještě jednou vyjádřit naše velké díky pánům ze Špíny Pryč,
kteří vyčistili naši velkou pohovku tak, že vypadá jako „zbrusu nová“!!!
Měla jsem obavy o výsledek, protože jsem na čištění pohovky dříve používala
jiné firmy a výsledek nebyl nikdy nijak závratný, protože se jedná o světlý potah, který lehce zažloutne a špatně se čistí a mohou vznikat fleky… ALE se Špínou Pryč a jejich doporučením o způsobu čištění jsem se dočkala naprosto nečekaného úžasného výsledku! Takto čistá byla pohovka pouze po jejím zakoupení! Dalo jim to práci ale šlo jim o perfektní výsledek čištění! Nebojím se svěřit jim nyní i své koberce, protože jim naprosto věřím! Doporučuji všem!

Petra Adámková

Vážení, tak o toto hodnocení se musím s Vámi podělit. 
Vyslala jsem s.o.s pro rychlou pomoc, okamžitá reakce, domluva, vstřícnost, druhý den už jsem měla firmu doma a to co nás čekalo si ani nevysníte. Tak skvělí lidé co k nám přišli, příjemní, ochotní, trpěliví k otravování mým synem, ale ten výsledek?! Neskutečný, fakt precizní, do posledního flíčku, mohla bych sepsat knihu z mých pocitů. Fakt palec nahoru děláte svou práci jak nejlépe jde a já Vám neskutečně děkuji, děkuji, děkuji. Dávam 50

Denisa Bendová (Žatec)

Název firmy Špína pryč je dokonalý! Členové firmy navštívili naši domácnost již 3 x. Jejich práce je skutečně dokonalá. Skvrny na koberci po ročním používání vždy zmizí. I špína, která je tzv."zažraná" šikovným rukám a profi stroji neodolá! Také linoleum se v kuchyni po deseti letech běžného vytírání skutečně rozzářilo. Přátelské a profesionální jednání nás rozhodně utvrdilo v tom, že příště nebudeme nad opětným výběrem této čistící firmy váhat!!! Přejeme vám všem mnoho úspěchů v podnikání i v roce 2019 i dalších letech.

Martina Kraftová 

Nevěřím svým očím, po několika historických pokusech o čištění koberce mé kanceláře jinými firmami konečně zmizely i " nevyčistitelné" partie !! Zázrak !!! Díky bezvadným pracovníkům, konečně jsem měl jednou pocit, že řemeslníkům není co vytknout.
??

Václav Šeda (Ades Praha)

Máme malé miminko a teriéra, tak vyčištění sedačky bylo vážně potřeba. Nečekala jsem takový výsledek. Všechny zabodané chlupy byly po vyčištění pryč a fleky od prcka také. Domluva byla rychlá, vyšli mi vstříc s termínem a vše proběhlo rychle, bez nutnosti naší přítomnosti. Určitě příští rok budeme službu zase objednávat.

Urbanová Martina

S panem Kvičerou spolupracuji již 8 let, vždy jsme byli velice spokojeni s odvedenou prací i přístupem ze strany firmy a i nadále budeme v naší spolupráci pokračovat. Mohu jen doporučit.

Za Hotel Arkáda

Jana Pánková Housekeeper

Na doporučení dcery jsme vyzkoušeli vyčištění koberce a gauče v obýváku. Pan Kvičera s kolegou byl moc milý, vstřícný, rychlý a šikovný. Koberec i gauč vypadá jako nový a byt krásně voní. Určitě doporučuji.

Karolína Kadlecová (Praha)

I would definitely recommend this company. I had several unsuccessful attempts before to clean my sofa and this was the first company that took care of it in a professional manner. The staff was polite and nice, careful and the results were close to spectacular. I would reuse the company again.

Savina Dinova 

Jsme důchodci v malém bytě a čištění koberců a křesel objednáváme každý rok. Hoši nám vždy pomohou odstěhovat těžký nábytek, vrátí vše na své místo a nábytek pečlivě vyčistí. Koberec i křesla jsou do druhého dne suché a máme čistý obývací pokoj bez starostí a práce.

Ilona Kučerová (Praha)

Nechali jsme si vyčistit matrace našich dětí, které byly velmi špinavé a chtěli jsme je už vyhodit. Tým odborníků odstranil všechny fleky a využili jsme i impregnaci čistých matrací, kterou můžu jen doporučit. Brzy vyzkoušíme i vyčištění sedačky.

Lenka Malá (Kladno)

Naprostá spokojenost s kvalitou. Oceňuji, že se dostavili na čas a práce trvala kratší dobu než jsem očekávala. Na výsledek je radost se podívat. Ve srovnání s čistěním jinou firmou v minulosti, je tentokrát na sedačce výsledek opravdu vidět.

Martina Lovčíková (Praha)

Určitě bych doporučila. Dnes jsme měli firmu pozvanou domů. Řeknu Vám byla radost koukat na práci mladíka který proměnil naši sedačku zase v tu krásnou jako když jsme si koupili. Jen tak dál ?

Gabriela Podubecká (Jirkov)

Vstřícné jednání, přizpůsobení se naší pracovní době, profi rychlá práce s perfektním výsledkem. Koberce a pracovní židle v našich kancelářích jsou jako nové. Kvalita ve všech směrech 

Za Kooperativu

Ivana Pistorová (Most)

SUPER odvedená práce,rychlost, vstřícnost a fajn pokec,kde jsme se nejednou zasmáli ??? doporucuji, fakt velká spokojenost. DĚKUJI

Michaela Ulrichová (Praha)

Mohu jen doporučit. Čistili mi kusový koberec pod konferenčním stolkem a gaučem a vyčistili všechny skvrny od zašlapaných dobrůtek a nápojů. Koberec vypadá jako nový.

Kamila Hautke 

Bezproblémová domluva a komunikace, příjemné vystupování a dobře odvedená práce na sedačce i koberci. Mohu jen doporučit.

Radek Vojtěchovský

Jsem velmi spokojená, příjemné jednání, ochota a spolehlivost. Moc Vám děkuji. 

Jana (Litvínov)