Co o nás říkají zákazníci

S panem Kvičerou spolupracuji již 8 let, vždy jsme byli velice spokojeni s odvedenou prací i přístupem ze strany firmy a i nadále budeme v naší spolupráci pokračovat. Mohu jen doporučit.

Za Hotel Arkáda

Jana Pánková Housekeeper

Máme malé miminko a teriéra, tak vyčištění sedačky bylo vážně potřeba. Nečekala jsem takový výsledek. Všechny zabodané chlupy byly po vyčištění pryč a fleky od prcka také. Domluva byla rychlá, vyšli mi vstříc s termínem a vše proběhlo rychle, bez nutnosti naší přítomnosti. Určitě příští rok budeme službu zase objednávat.

Urbanová Martina

Na doporučení dcery jsme vyzkoušeli vyčištění koberce a gauče v obýváku. Pan Kvičera s kolegou byl moc milý, vstřícný, rychlý a šikovný. Koberec i gauč vypadá jako nový a byt krásně voní. Určitě doporučuji.

Karolína Kadlecová

Jsme důchodci v malém bytě a čištění koberců a křesel objednáváme každý rok. Hoši nám vždy pomohou odstěhovat těžký nábytek, vrátí vše na své místo a nábytek pečlivě vyčistí. Koberec i křesla jsou do druhého dne suché a máme čistý obývací pokoj bez starostí a práce.

Ilona Kučerová

Název firmy Špína pryč je dokonalý! Členové firmy navštívili naši domácnost již 3 x. Jejich práce je skutečně dokonalá. Skvrny na koberci po ročním používání vždy zmizí. I špína, která je tzv."zažraná" šikovným rukám a profi stroji neodolá! Také linoleum se v kuchyni po deseti letech běžného vytírání skutečně rozzářilo. Přátelské a profesionální jednání nás rozhodně utvrdilo v tom, že příště nebudeme nad opětným výběrem této čistící firmy váhat!!! Přejeme vám všem mnoho úspěchů v podnikání i v roce 2019 i dalších letech.

Martina Kraftová

Vážení, tak o toto hodnocení se musím s Vámi podělit. 
Vyslala jsem s.o.s pro rychlou pomoc, okamžitá reakce, domluva, vstřícnost, druhý den už jsem měla firmu doma a to co nás čekalo si ani nevysníte. Tak skvělí lidé co k nám přišli, příjemní, ochotní, trpěliví k otravování mým synem, ale ten výsledek?! Neskutečný, fakt precizní, do posledního flíčku, mohla bych sepsat knihu z mých pocitů. Fakt palec nahoru děláte svou práci jak nejlépe jde a já Vám neskutečně děkuji, děkuji, děkuji. Dávam 50

Denisa Bendová

Nechali jsme si vyčistit matrace našich dětí, které byly velmi špinavé a chtěli jsme je už vyhodit. Tým odborníků odstranil všechny fleky a využili jsme i impregnaci čistých matrací, kterou můžu jen doporučit. Brzy vyzkoušíme i vyčištění sedačky.

Lenka Malá

I would definitely recommend this company. I had several unsuccessful attempts before to clean my sofa and this was the first company that took care of it in a professional manner. The staff was polite and nice, careful and the results were close to spectacular. I would reuse the company again.

Savina Dinova

Naprostá spokojenost s kvalitou. Oceňuji, že se dostavili na čas a práce trvala kratší dobu než jsem očekávala. Na výsledek je radost se podívat. Ve srovnání s čistěním jinou firmou v minulosti, je tentokrát na sedačce výsledek opravdu vidět.

Martina Lovčíková