Suché čištění elektrickým klepačem

suche-cisteni-klepacem
Na vaše sedačky a jiný čalouněný nábytek používáme strojní klepač s odsáváním, který nevypouští prach zpět do vašeho bytu. Tím se z čalouněného nábytku odstraní drobky, vlasy, chlupy, prach, výkaly roztočů a váš oblíbený kus nábytku neuvěřitelně prokoukne. 
Elektrický klepač umí odstranit i zabodnuté chlupy od domácích mazlíčků, které se do čalounění velmi snadno zachytí a běžně jdou odstranit stěží. 

Nejúčinější hloubkové mokré čištění

mokre-cisteni
Dosahujeme špičkového odstranění špíny z čalounění. Odstraníme mastnotu, hluboce usazenou špínu a další nečistoty a to vše šetrně k textilu. Případnou odolnou špínu nebo fleky předčistíme pomocí ověřeného čistícího roztoku, který je hypoalergenní a eliminuje zápach.

Díky naší technologii a preciznosti práce docílíme maximální možné obnovy barev a odstranění zápachu vaší sedačky nebo jiného čalounění.

Po hloubkovém čištění je čalounění vlhké zhruba do druhého dne.

Impregnace

impregnace
Impregnace slouží k ochraně porézních materiálů proti opětovnému znečištění či promáčení. Opotřebováním materiálu se ve vláknech snadněji usazuje špína a materiál také velmi lehce natahuje vodu. Tomu se dá pomocí impregnace zamezit.

Impregnací materiálu se buď uzavírá struktura materiálu, nebo se u některých druhů uspořádává elektronový náboj. Látka poté odpuzuje nečistoty i vodu a tvoří na povrchu kuličky tekutiny.
V nabídce máme impregnace s ochranou proti znečištění a tekutinám. Myslíme si, že rozlité tekutiny jsou to, co trápí naše zákazníky nejvíce.
Jaké stroje a přípravky používáme?
Naše čistící četa používá strojní klepače s
odsáváním, které nevypouští prach zpět do bytu a filtrují špínu přes vodu.

Na mokré čištění používáme profesionální čistící stroje značky Kärcher, které díky nástřiku hypoalergenního čistícího roztoku a kartáčování koberce důkladně properou a špínu ihned odsají.

Poté začišťujeme kraje malým ručním extraktorem.
Voňavá domácnost
Naše čistící přípravky účinně eliminují zápach. Pokud máte rádi v domácnosti určitou vůni, není problém přidat do vodní nádrže vysavače esenci dle vašeho výběru.

Kromě jiného máme v nabídce třeba citrusové vůně, borovici nebo eukalyptus, který napomáhá uvolnit dýchací cesty.

Vůně jsou jemné a nedráždivé.
Odstraňování odolných skvrn
Za více než 6 let praxe jsme nasbírali mnoho zkušeností s odstraňováním i těch nejodolnějších skvrn.

Máme ověřené „babské fígle“ i profesionální přípravky. Důvěřujte nám a neztrácejte naději i s těmi nejhoršími fleky.

Pokud flek odstranit ještě lze, zvládneme to.