Čištění a dezinfekce ozónem v Praze a okolí

Ozonování se používá k likvidaci virů, plísní, bakterií a nepříjemných zápachů biologického původu. Jeho aplikace funguje jako spolehlivá prevence proti respiračním onemocněním a přenosu nemocí z předmětů i ze vzduchu, dokáže dezinfikovat textilní povrchy i v celém objemu (matrace skrz na skrz). Použití ozonu můžeme doporučit i do špatně větratelných prostor či při boji s plísněmi. 

Dezinfekce ozónem nenahrazuje běžný úklid a čištění.

Kde se dezinfekce ozónem používá?

Domácnosti

Přijedeme k vám domů a vydesinfikujeme ozónem vaši domácnost. Můžeme vydezinfikovat cíleně i kusy nábytku jako sedačky, matrace…

Komerční prostory

Vydezinfikujeme ozónem kanceláře, školy, hotely, úřady, společenské prostory, chodby, výtahy, ordinace a další. Můžete si objednat i pravidelnou denní dezinfekci po pracovní době.

Sklady

Dezinfekce ozónem je vhodná také pro sklady potravin nebo materiálu, rozvody vzduchotechniky a další prostory.

Dezinfekce auta

Vydezinfikujeme ozónem libovolný dopravní prostředek – vaše osobní auto, karavan, autobus a další, včetně klimatizace, a to buď na naší centrále v Praze, nebo v rámci dalšího čištění u vás.

Jak čištění ozónem probíhá?

Přijedeme na vaši adresu v roušce a s rukavicemi.

Zapojíme techniku a provedeme dezinfekci ozónem.

Vyvětráme prostory.

A je hotovo. Vydezinfikujeme ozónem ještě vaše auto včetně klimatizace.

Akce

Pokud objednáte i čištění koberců nebo čalounění , získáte čištění ozónem za mimořádně zvýhodněnou cenu!  Prohlédnout ceny »