Proč svěřit domov právě nám?

Víme, jak je pro nás a především pro naše děti čistota důležitá a chceme tento příjemný pocit dopřávat i ostatním. Není nic horšího, než bát se pustit dítě na koberec plný prachu nebo se stydět před návštěvou za pomočenou sedačku od domácího mazlíčka.    

Proto jsme tu my. Náš tým dokáže odstranit znečištění způsobené běžným používáním i optické a pachové stopy po jakékoliv nehodě.
 

Pobočky máme v Praze a Chomutově, ale jezdíme i do širokého okolí těchto měst. Nebojte se nás objednat. Naše lokality jsou i města: Most, Litvínov, Bílina, Duchcov, Teplice, Ústí nad Labem, Žatec, Louny, Kladno, Podbořany, Kadaň, Klášterec nad Ohří, ale i Karlovy Vary a široké okolí těchto měst. Není tedy potřeba zbavovat se oblíbeného křesla či jiného kusu nábytku jen proto, že je starý a zašlý. Vrátíme jim i vaší domácnosti čistý a svěží vzhled plný jasných barev bez skvrn.
Používáme několik metod čištění a vybereme pro vás tu nejvhodnější.

Běžně poskytujeme samotné klepání koberců či čalounění při mírném znečištění a hloubkové čištění „mokrou cestou“, které považujeme za nejúčinnější.

Pokud například potřebujete koberec hned suchý, je pro vás mokré čištění nepraktické. Z toho důvodu nabízíme také
suchou metodu čištění pomocí systému CarpetLife
, která je velmi efektivní a šetrná.

Díky účinné impregnaci textilu se stane vaše sedačka či koberec odolnější než dříve a tento kousek budete moci používat bez zábran a obav ze znečištění.


Mimo koberce a čalounění se zaměřujeme i na čištění textilních tapet. Tato služba je
​velmi často využívána nejen v sálech a jiných reprezentačních místnostech s textilními tapetami, ale i v domácnostech. Budete překvapeni, jak se prostor rozzáří a zlepší se ovzduší v místnosti.

Nabízíme také službu čištění vertikálních žaluzií, které se velmi často nachází ve veřejných budovách (úřady, školy, studovny aj.), ale mají své uplatnění i v soukromých objektech. Průběžnou údržbou získáte znovu krásné a voňavé žaluzie, na které bude příjemný pohled.

Náš tým

Jsme tým založený na rodinných i dlouholetých přátelských vztazích. Za mnoho let spolupráce umíme společně komunikovat a každý člen týmu obohacuje firmu o nové nápady a ještě lepší způsoby čištění.Jan Kvičera

Jeden ze zakladatelů firmy. Má pod palcem zakázky v Praze a okolí. Jeho superschopností je někdy až přehnaná preciznost a smysl pro detail.


 Anna Kvičerová

Máma, která má zkušenosti s největšími čistotními katastrofami. Její superschopností je najít pro vás ten nejlepší termín v kalendáři a zodpovědět vám i ty nejzáludnější dotazy.David Jiroušek

JEDEN ZE ZAKLADATELŮ FIRMY. MÁ POD PALCEM ZAKÁZKY V CHOMUTOVĚ A OKOLÍ. JEHO SUPERSCHOPNOSTÍ JE RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ ODSTRANĚNÍ ŠPÍNY. VŠIMNE SI KAŽDÉHO FLÍČKU A JAKO BONUS VÁM ZVEDNE NÁLADU SVOJÍ POZITIVNÍ ENERGIÍ.

 

Cyril Paulát

Cyril má za sebou stovky zakázek a ví, jak si poradit s běžnou i odolnější špínou. Jeho superschopností je pečlivost. Nevynechá žádná zákoutí a vždy vám vyčistí domácnost k vaší spokojenosti. Má skvělé nápady a chuť rozvíjet.Michaela Kvičerová

Naše nejzkušenější členka týmu. Jako textilní inženýrka nám předává know how i na ty nejodolnější skvrny a tím se stala tzv. Guru týmu.Tonda Kvičera

Náš nejmladší člen týmu. Jeho superschopností je rozhodně vytvoření těch nejodolnějších skvrn. Dává nám příležitost se zdokonalovat a odstraňovat i opravdu odolné skvrny.Bonnie

Maskot týmu se superschopností roznášet chlupy po celém bytě. Nejčastěji zanechává chlupy na sedačce, kterou si velice ráda přivlastňuje.